Nabídka kurzů

Pravopisná posilovna nabízí kurzy pravopisu skupinové i individuální, pro veřejnost i pro firmy. Nejprve doporučujeme si otestovat pomocí tzv. diagnostického kurzu Jak jsem na tom s pravopisem, jaký je rozsah vědomostí. Na jeho základě lektorka doporučí, co a jakou formou si dále procvičit. Někdy stačí jen tento úvodní kurz, abyste se opět dostali do formy, jindy je vhodnější zvolit dlouhodobý kurz.

V nabídce firemních kurzů nabízím pravopisný audit zaměstnanců, na jehož základě lze doporučit, jak zapracovat na pravopisných dovednostech zaměstnanců, nechybí specializovaný kurz syntaxe pro získání erudice v psaní čárek, ale lze připravit také kurz na míru potřebám, definovaným zaměstnavatelem.

Máte-li zájem o osobní rozvoj v oblasti svého psaného projevu v češtině, lze si domluvit individuální kurz, zaměřený na pravopis, syntax (čárky) nebo stylistiku (copywriting). Poskytuji také individuální kondice pro děti, ať už jde o přípravu na přijímací zkoušky, zlepšení prospěchu či překonání obtíží náročnějšího učiva z jakýchkoli důvodů.